Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΓΡΑΦΕΙΟΥ - ΤΜΗΜΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΔΙΚΤΥΟΥ (ERP)

Περιγραφή θέσης:

Η Πουκαμισάς Εκπαιδευτικές Επιχειρήσεις Α.Ε. με έδρα την Αργυρούπολη αναζητά υπάλληλο γραφείου για εξαήμερη εργασία (ΔΕΥΤ-ΠΑΡ 13:30-20:30, ΣΑΒ 09:00-14:00) στο τμήμα Λειτουργίας Δικτύου & Ποιότητας Φροντιστηρίων (ERP consultant).

Αρμοδιότητες:

  • Υποστήριξη  πελατών στις λειτουργίες του ERP συστήματος της εταιρείας (τηλεφωνικά, helpdesk).
  • Αντιμετώπιση ζητημάτων που προκύπτουν με τη λειτουργία του συστήματος ERP.
  • Ανάπτυξη του συστήματος ERP ώστε να ανταποκρίνεται στις ανάγκες της εταιρείας.
  • Ανάπτυξη διαδικασιών συστημάτων ελέγχου και ποιότητας ISO
  • Επεξεργασία και ανάλυση στατιστικών στοιχείων.
  • Δημιουργία αναφορών και παρουσίαση σε μορφή power point.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ.
  • Άριστος χειρισμός γραπτού και προφορικού λόγου.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Αίσθημα ευθύνης, συνέπεια, ειλικρίνεια και δέσμευση για το αποτέλεσμα.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.

Παροχές:

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας.
  • Συνεχής εκπαίδευση.
  • Προοπτικές εξέλιξης.
  • Μισθός 850€ μεικτά.
  • Διατακτική 100€.
Αργυρούπολη
πριν 9 μέρες
Entry / Αρχάριος