Για εργοδότες
Κωδ:LGST01
Sales Assistant - Backoffice

Η Novatron A.E. διευρύνοντας τις εργασίες της αναζητά προς άμεση πρόσληψη ένα στέλεχος για το εμπορικό τμήμα της εταιρείας.

Περιγραφή θέσης

Τα καθήκοντα της θέσης είναι:

  • Οργάνωση και παρακολούθηση της έγκαιρης διεκπεραίωσης των παραγγελιών και λοιπών εργασιών της εταιρείας.
  • Παρακολούθηση των υπολοίπων πελατών και προμηθευτών.
  • Παρακολούθηση των τραπεζικών λογαριασμών της εταιρείας.
  • Εντοπισμός τυχόν προβλημάτων στις διαδικασίες της εταιρείας και προσπάθεια επίλυσής τους σε συνεργασία με τα υπόλοιπα τμήματα της εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ ή ΤΕΙ
  • Άριστη γνώση Αγγλικών
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Άνεση στην επικοινωνία
  • Ενθουσιώδης προσωπικότητα
  • Συνεργασία με τα άλλα τμήματα της εταιρείας
  • Προϋπηρεσία σε ανάλογη θέση
  • Για τους άντρες υποψήφιους, εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

Προσφέρουμε

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο και οργανωμένο περιβάλλον
  • Ελκυστικές αποδοχές και αξιόλογες δυνατότητες εξέλιξης
  • Ιδιωτική Ασφάλιση
  • Συνεχή εκπαίδευση προκειμένου να ανταπεξέλθετε στις προκλήσεις της θέσης και να ενσωματωθείτε στη φιλοσοφία της εταιρίας μας

(Κωδικός Θέσης LG01). Πληροφορίες 210-6180865, hrm@novatron.gr

Λίγα λόγια την εταιρία

Η Novatron AE λειτουργεί από το 2002 με έδρα το Χαλάνδρι. Είναι από τους κορυφαίους διανομείς στον τομέα της, ενώ διαθέτει μια εξαιρετικά μεγάλη γκάμα προϊόντων παρέχοντας λύσεις στους ακόλουθους τομείς:

  • Λύσεις AUTO ID και συστήματα λιανικής πώλησης
  • Βιομηχανικές Λύσεις
  • Συστήματα εκτύπωσης πλαστικών καρτών

Βασική φιλοσοφία στη Novatron A.E. είναι η ανάπτυξη της εταιρείας μέσω της προσήλωσης μας στην καλύτερη δυνατή υποστήριξη των πελάτων μας.

Χαλάνδρι
πριν 11 μέρες
Entry / Αρχάριος