Υπάλληλος τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών αυτοκινητοβιομηχανίας

Πολυεθνική εταιρία με  ηγετικό ρόλο στο χώρο των ηλεκτρονικών συναλλαγών, των υπηρεσιών τηλεφωνικής εξυπηρέτησης καθώς επίσης και των υπηρεσιών business process outsourcing αναζητά

Υπάλληλο τηλεφωνικής εξυπηρέτησης πελατών αυτοκινητοβιομηχανίας

Περιγραφή θέσης

Οι κάτοχοι των θέσεων θα είναι υπεύθυνοι για την τηλεφωνική επικοινωνία με ήδη υπάρχον πελατολόγιο μεγάλης αυτοκινητοβιομηχανίας με σκοπό την ενημέρωσή τους για θέματα που αφορούν το αυτοκίνητό τους και τον προγραμματισμό service.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος Λυκείου
  • Επιθυμητό πτυχίο ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε λιανική πώληση ή αντίστοιχη θέση σε οργανωμένο περιβάλλον call center
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Πολύ καλή χρήση Η/Υ
  • Ικανότητα εξυπηρέτησης πελατών

Παροχές:

  • 830€ μικτές αποδοχές+3ετίες
  • Σύγχρονο και δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Σταθερό πρόγραμμα Δευτέρα-Παρασκευή
  • Σταθερό ωράριο 09.00-17.00

Η θέση αφορά 8ωρη εργασία (09.00 – 17.00) στην έδρα της εταιρείας στο Νέο Φάληρο – πλησίον Ηλεκτρικού Σταθμού.

Πειραιάς
πριν 11 μέρες
Entry / Αρχάριος