ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ Ή ΠΟΛΙΤΙΚΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΓΙΑ ΠΡΟΜΕΤΡΗΣΕΙΣ

Βιομηχανία με έδρα το Βόλο,

Ζητά για πλήρη απασχόληση στο Βόλο:

  1. Μηχανολόγο μηχανικό ή Πολιτικό Μηχανικό – Πλήρους απασχόλησης

Απαιτούμενα προσόντα :

  • Πτυχίο Μηχανικού ΑΕΙ / ΤΕΙ.
  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε σχεδίαση μεταλλικών κατασκευών.
  • Άριστη γνώση σχεδιαστικών προγραμμάτων  TEKLA & Autocad.
  • Ηλικία  έως 40ετών.
  • Άριστη γραπτή & προφορική γνώση της Αγγλικής, καθώς της συμβατικής & τεχνικής ορολογίας του κατασκευαστικού τομέα.
  • Άριστη γνώση MS Office.
  • Ικανότητες οργανωτικές και επικοινωνιακές.
  • Εμπειρία προμετρήσεων μεταλλικών κατασκευών.
  • Ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Εξαιρετικές ικανότητες επικοινωνίας

Καθήκοντα

  • Σύνταξη προμετρήσεων μεταλλικών κατασκευών και επικαλύψεων.
  • Συμμετοχή σε κοστολογήσεις έργων και σύνταξη προσφορών.

Προσφέρονται :

  • Φιλικό, σύγχρονο και δημιουργικό περιβάλλον εργασίας
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Ευκαιρίες ανάπτυξης και εξέλιξης

Τα βιογραφικά μπορούν να αποσταλούν στο infohrdpvmkp@gmail.com

Βόλος
πριν 19 μέρες