Για εργοδότες
Κωδ:REF_202405
ΨΥΚΤΙΚΟΣ ΒΙΟΜΗΧΑΝΙΚΗΣ ΨΥΞΗΣ
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

 Ο Όμιλος εταιρειών Parametros Group ειδικεύεται στην παροχή υψηλής ποιότητας υπηρεσιών αποθήκευσης, διανομής και μεταφοράς προϊόντων ελεγχόμενης θερμοκρασίας στην Ελλάδα από το 2005. Διαθέτει 3 Κέντρα Διανομής πολλαπλών θερμοκρασιών σε Αθήνα και Θεσσαλονίκη και Ιδιόκτητο στόλο 80 φορτηγών πολλαπλών θερμοκρασιών.

 Δέσμευση του ομίλου είναι η δημιουργία ενός περιβάλλοντος εργασίας που θα εμπνέει και θα ανταμείβει τους ανθρώπους του, επιδιώκοντας διαρκή προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη, βασισμένο στα πρότυπα της αφοσίωσης και της ηθικής.  Στο πλαίσιο της διεύρυνσης των δραστηριοτήτων του ο όμιλος επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό του έναν:

ΨΥΚΤΙΚΟ για τις εγκαταστάσεις του Ομίλου.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Συντήρηση συστημάτων ψύξης
  • Επίλυση βλαβών

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στη βιομηχανική ψύξη και σε ψυκτικά συγκροτήματα
  • Κατά προτίμηση Απόφοιτος ΤΕΙ Τμήματος Μηχανολόγων Μηχανικών
  • Άδεια εργοδηγού ψυκτικού
  • Πιστοποίηση φθοριούχων αερίων σε ισχύ
  • Ικανότητα Διαχείρισης πολλαπλών καθηκόντων
  • Υπευθυνότητα / Συνέπεια στην ανάληψη Ευθυνών

Ο Όμιλος Προσφέρει :

  • Άριστο Επαγγελματικό Περιβάλλον
  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
Ασπρόπυργος