Για εργοδότες
Picker (Πικαδόρος) παραγγελιών
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος

Ο ελληνικός όμιλος Φούρνος Βενέτη, πρωτοπόρος στον κλάδο της αρτοποιίας, της ζαχαροπλαστικής και του café, αναζητά για τις κεντρικές εγκαταστάσεις στη Λυκόβρυση

Αρμοδιότητες

  • Προετοιμασία, συσκευασία και παλετοποίηση παραγγελιών των καταστημάτων βάσει των διαδικασιών της εταιρίας
  • Εφαρμογή και τήρηση κανόνων υγιεινής και ασφάλειας

Απαραίτητα προσόντα

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση οργανωμένης αποθήκης ή οργανωμένο δίκτυο διανομής
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • Ικανότητα στον χειρισμό ηλεκτρικού παλετοφόρου

Επιθυμητά προσόντα

  • Πνεύμα συνεργασίας και συναδελφικότητας
  • Επαγγελματισμός και υπευθυνότητα

Η εταιρεία προσφέρει

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση
  • Δυνατότητα εξέλιξης
Αθήνα