Για εργοδότες
Βrand Manager
Company logo - click to visit company page
51-100
Φαρμακευτικές & Κλάδος Υγείας
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης

Η εταιρία VICAN Α.Ε., η οποία δραστηριοποιείται στον φαρμακευτικό
χώρο πάνω από 45 χρόνια, ζητά να προσλάβει άμεσα:

Brand Manager

Έδρα: Αττική

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πτυχίο στο Μάρκετινγκ, στη Διοίκηση Επιχειρήσεων ή σε συναφή τομέα
  • Τουλάχιστον  3-5 χρόνια σχετική επαγγελματική εμπειρία
  • Άριστες δεξιότητες προφορικής και γραπτής επικοινωνίας στα Ελληνικά & Αγγλικά
  • Άριστες δεξιότητες MS Word, PowerPoint και Excel
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες και ομαδικό πνεύμα εργασίας
  • Χωρίς στρατιωτικές υποχρεώσεις

Τα καθήκοντα της θέσης του/της Brand Manager είναι:

  • Συμμετoχή στον σχεδιασμό του ετήσιου πλάνου marketing των προϊόντων ευθύνης του βάσει του συμφωνημένου προϋπολογισμού
  • Υλοποιεί το ετήσιο πλάνο ενεργειών marketing σε συνεργασία με εσωτερικούς και εξωτερικούς συνεργάτες και υπό την εποπτεία της Διεύθυνσης Marketing (διαφημιστικές καμπάνιες, προωθητικό υλικό, εκδηλώσεις)
  • Έχει τον έλεγχο της κοστολόγησης όλων των ενεργειών και του ετήσιου προϋπολογισμού
  • Προβαίνει σε αξιολόγηση των ενεργειών marketing, προτείνει τροποποιήσεις του πλάνου ενεργειών
  • Συλλέγει, οργανώνει και αναλύει σχετικά δεδομένα για τις γενικές τάσεις της αγοράς, ανάγκες των καταναλωτών και τις ενέργειες του ανταγωνισμού

Η εταιρεία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών. Ευχάριστο εργασιακό κλίμα, δυνατότητες εκπαίδευσης & ανάπτυξης σε ένα σύγχρονο περιβάλλον εργασίας.

Αποστολή βιογραφικών με κωδικό Θέσης BM001: hr@vican.gr

Μεταμόρφωση