Για εργοδότες
Κωδ:Β ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΣ BIRDMAN
Βοηθός Σερβιτόρου

Αρμοδιότητες

  • Παροχή άριστου service σύμφωνα με τις οδηγίες του σερβιτόρου με στόχο τη βέλτιστη ικανοποίηση των πελατών μας
  • Οργάνωση και διατήρηση των τραπεζιών καθαρών και τακτοποιημένων
  • Διαχείριση των αναγκών και απαιτήσεων των πελατών και διασφάλιση μιας εξαιρετικής εμπειρίας
  • Τήρηση κανονισμών υγιεινής σύμφωνα με τους κανονισμούς τροφίμων και ποτών / υγείας και ασφάλειας

Προσόντα

  • 1+ έτος επαγγελματικής εμπειρίας σε ανάλογη θέση
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Ευελιξία, ομαδικό πνεύμα εργασίας, προθυμία, επαγγελματική συμπεριφορά
  • Η γνώση δεύτερης ξένης γλώσσας θα θεωρηθεί πλεονέκτημα.

Τι προσφέρουμε

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με προοπτικές εξέλιξης ανάλογα με ταπροσόντα και τις δεξιότητες του υποψηφίου
  • Προγράμματα εκπαίδευσης
  • Γεύμα για το προσωπικό
  • Δυναμικό, φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας
  • Συμμετοχή σε έναν συνεχώς και ταχέως αναπτυσσόμενο όμιλο
Αθήνα
πριν 12 μέρες
Entry / Αρχάριος
Πλήρης απασχόληση / Μερική απασχόληση