Για εργοδότες
Real Estate Agent

Ψάχνεις μία καριέρα που να προσφέρει ευελιξία, αυτονομία και απεριόριστες δυνατότητες κέρδους, τότε έλα στη RE/MAX Cosmos και γίνε Σύμβουλος Ακινήτων!

Εάν είσαι Μεσιτικός Σύμβουλος ή έχεις εργαστεί στην εξυπηρέτηση πελατών, εάν έχεις προϋπηρεσία ως πωλητής, ελεύθερος επαγγελματίας, ασφαλιστικός σύμβουλος, τότε έλα να γνωριστούμε.

Αρμοδιότητες:

  • Ανάπτυξη χαρτοφυλακίου  ακινήτων
  • Διερεύνηση των αναγκών και αξιολόγηση των προσδοκιών των πελατών
  • Επικοινωνία με πελάτες και συνεργάτες
  • Αναζήτηση, καταγραφή ακινήτων, αναθέσεις και υποδείξεις
  • Συνεργασίες για την εύκολη αναζήτηση και πώληση ακινήτων
  • Διαπραγμάτευση και συμβολή στο κλείσιμο των συμβολαίων
  • Συμμετοχή σε εκπαιδευτικά προγράμματα

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστες επικοινωνιακές ικανότητες
  • Ευχάριστη και δυναμική προσωπικότητα
  • Ικανότητα στην επίτευξη στόχων
  • Αξιοπιστία και υπευθυνότητα
  • Βασικές γνώσεις Η/Υ
  • Γνώσεις ξένων γλωσσών θα εκτιμηθούν

Προσφέρουμε

  • Υψηλό ποσοστό προμήθειας από τις πωλήσεις σου
  • Μία αποκλειστικά δική σου περιοχή δραστηριότητας ακινήτων στην οποία θα είσαι κυρίαρχος
  • Τη δυνατότητα διαφήμισης των ακινήτων σου στο παγκόσμιο δίκτυό μας
  • Πλήρης και συνεχής εκπαίδευση για να αποκτήσεις νέες ικανότητες και επιτυχημένες τεχνικές ως Σύμβουλος Ακινήτων
  • Διαρκής και συνεχής υποστήριξη και καθοδήγηση στις τεχνικές πωλήσεων από τα στελέχη της εταιρείας
  • Μοναδική και εύχρηστη CRM πλατφόρμα
  • Προοπτικές εξέλιξης και δημιουργίας ομάδων σε ένα διεθνές μοντέλο διαχείρισης
  • Ελαστικό ωράριο
Καλλιθέα
πριν 12 μέρες
Με κάποια εμπειρία
Συμβόλαιο / Ελεύθερος επαγγελματίας / Αυτοαπασχολούμενος/η