Για εργοδότες
ΤΕΧΝΟΛΟΓΟΣ ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΤΗΣ/ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΣ (ΒΑΡΔΙΑ)
Βασικές Αρμοδιότητες

Η θέση έχει ως έδρα τα Οινόφυτα και βασικός στόχος της είναι η ομαλή λειτουργία των μηχανών κατά τη διάρκεια της βάρδιας (24/7), καθώς επίσης και η βελτίωση της λειτουργίας τους μέσω προτάσεων και καινοτόμων λύσεων.

Συγκεκριμένα:

  • Εξασφάλίζει την ομαλή λειτουργία των μηχανών κατά τη διάρκεια της βάρδιας του
  • Πραγματοποιεί εργασίες ελέγχου - διάγνωσης και επισκευής βλαβών
  • Προβαίνει στις απαραίτητες ενέργειες για τη βελτίωση της λειτουργίας των μηχανών
  • Συνεργάζεται με τα τμήματα της παραγωγής

Γνώση, Προσόντα & Εμπειρία
  • Πτυχίο ΤEI τμήματος ΑΥΤΟΜΑΤΙΣΜΟΥ ή ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΩΝ
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Καλή γνώση Η/Υ και χειρισμού εφαρμογών MS Office
  • Καλή γνώση ηλεκτρολογικού σχεδίου
  • Γνώση PLCs θα εκτιμηθεί θετικά
  • Γνώση σε AC ή DC Drives θα εκτιμηθεί θετικά
  • Εμπειρία σε βιομηχανικό περιβάλλον θα εκτιμηθεί θετικά
  • Επικοινωνιακές ικανότητες & πνεύμα ομαδικότητας

Παροχές στους Εργαζομένους

Η Εταιρία μας παρέχει ένα δυναμικό εργασιακό περιβάλλον, στο οποίο ενθαρρύνεται η συνεργασία και η συνεχής εκπαίδευση. Επιπλέον, η ΕΛΒΑΛ προσφέρει στους εργαζομένους της ανταγωνιστικό πακέτο αμοιβών και ευρύ φάσμα παροχών.

Οινόφυτα
πριν 19 μέρες
Entry / Αρχάριος