Για εργοδότες
ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ
ΧανιάΤοποθεσία
Χανιά
πριν 19 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

H εταιρία Ξενοδοχεία Λούης ΑΕ, με πολυετή παρουσία στον τουρισμό και μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες στον χώρο σε Ελλάδα και Κύπρο, αναζητεί συνεργάτες για την πιο κάτω θέση, για τα ξενοδοχεία της στα Χανιά.

                                             Καμαριέρες

Αρμοδιότητες:

  • Καθαρισμός και τακτοποίηση όλων των χώρων σύμφωνα με το πρότυπο καθαριότητας εντός συγκεκριμένων χρονικών ορίων.
  • Παροχή άριστης εξυπηρέτησης πελατών.
  • Διατήρηση του εξοπλισμού σε καλή κατάσταση.
  • Αναφορά τυχόν ελλείψεων, ζημιών ή ζητημάτων ασφαλείας.
  • Διαχείριση εύλογων παραπόνων/αιτημάτων των πελατών και ενημέρωση αρμοδίων, εφόσον είναι απαραίτητο.
  • Έλεγχος αποθέματος όλων των αναλώσιμων.
  • Συμμόρφωση με τον κανονισμό υγείας και ασφάλειας και τήρηση των εταιρικών πολιτικών και των νόμων περί αδειοδότησης.

Προσόντα:

  • Αποδεδειγμένη εργασιακή εμπειρία ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον.
  • Ενθουσιώδης και φιλική προσωπικότητα.
  • Kαλή γνώση αγγλικών (προφορικά).

Παροχές:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Αξιοπρεπής διαμονή (όπου είναι απαραίτητη) και πλήρης διατροφή.
  • Δυνατότητες εκπαίδευσης και εξέλιξης σε έναν συνεχώς αναπτυσσόμενο όμιλο με παρουσία σε Ελλάδα και Κύπρο.

 Όλες οι αιτήσεις να σταλούν στην ηλεκτρονική διεύθυνση vacancies.greece@louishotels.com.

Θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR).

ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
ΚΑΜΑΡΙΕΡΕΣ
Χανιά
Εποχιακός/ή