Για εργοδότες
Υπάλληλος Αποθήκης
πριν 13 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Εποχιακός/ήΤύπος απασχόλησης
Εποχιακός/ή
ΤουρισμόςΚατηγορία θέσης
Τουρισμός

Η εταιρία HotelBrain Group, αναζητά για το ξενοδοχείο Ariti Grand , στο Κανόνι Κέρκυρας, επαγγελματίες για την κάλυψη της ανωτέρω κενής θέσης εργασίας.

Γενικά Καθήκοντα

  • Συνεργασία με την ομάδα και τα υπόλοιπα τμήματα του ξενοδοχείο για την καλύτερη εξυπηρέτησης των επισκεπτών
  • Συμμετοχή στις εργασίες που σχετίζονται με την θέση σε συνεργασία με τον άμεσο προϊστάμενο

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πρόσχαρη και φιλική προσωπικότητα
  • Ανάλογη εμπειρία σε αντίστοιχη θέση, ιδανικά σε ξενοδοχειακό περιβάλλον
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας σε ικανοποιητικό επίπεδο
  • Σωστή επαγγελματική εμφάνιση και συμπεριφορά
  • Πνεύμα Ομαδικότητας – προσαρμοστικότητα – οργάνωση
  • Καλή γνώση εμπορευματογνωσίας βάση εμπειρίας
  • Εμπειρία σε ηλεκτρονικά προγράμματα αποθήκης
  • Εμπειρία σε λειτουργικά συστήματα ISO 22000
  • Δίπλωμα/Πτυχίο/σπουδές στον Τουρισμό ή σε σχετικό αντικείμενο σπουδών θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν

Το ξενοδοχείο προσφέρει

  • Άριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εκπαίδευση και προσανατολισμό στην εργασία στο ξενοδοχείο και στην θέση
  • Δυνατότητες ανάπτυξης και εξέλιξης ως επαγγελματίας στον χώρο του τουρισμού
  • Διαμονή και διατροφή

Τα βιογραφικά που λαμβάνονται εξετάζονται με απόλυτη εχεμύθεια.

Επικοινωνία

  • Μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μας στο +302661081894 και στο info@aritihotelcorfu.com για αποστολή βιογραφικών.

Κέρκυρα
Με κάποια εμπειρία
Εποχιακός/ή