Για εργοδότες
Βοηθός Διανομής

H εταιρεία μας, Μύλοι ΚΕΠΕΝΟΥ ΑΒΕΕ είναι μια από τις κορυφαίες Αλευροβιομηχανίες στη χώρα, με έδρα στην Πάτρα, εισηγμένη στο Χρηματιστήριο Αθηνών.

Στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξής μας, αναζητούμε κατάλληλους συνεργάτες να συμμετέχουν στο όραμα και τη δυναμική μας πορεία.

Η θέση του Βοηθού Διανομής είναι η σημερινή μας προτεραιότητα και σας καλούμε λαμβάνοντας υπόψιν τα παρακάτω δεδομένα, να επικοινωνήσετε μαζί μας, προκειμένου να συζητήσουμε τις δυνατότητες συμμετοχής σας σε ένα μόνιμο, πάντα φιλόδοξο και αποδοτικό πλάνο εργασίας, στο πλαίσιο της μεγάλης μας  οικογένειας η οποία θα παραμένει πάντα μια φιλική, σύγχρονη και δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Περιγραφή θέσης:

  • Εκφόρτωση και αποθήκευση συσκευασμένων προϊόντων αλεύρου 25kg στους πελάτες σε άριστη κατάσταση
  • Ευγενική συμπεριφορά και επικοινωνία με τους πελάτες

Απαιτούμενα προσόντα:

  • Δυνατότητα νυχτερινής εργασίας
  • Δυνατότητα ταξιδιών

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Συστάσεις και προϋπηρεσία σε διανομές

Προσφέρονται:

  • Άριστες συνθήκες εργασίας
  • Σταθερή και πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών

Οι ενδιαφερόμενοι όπως αποστείλουν βιογραφικό σημείωμα στην ηλεκτρονική διεύθυνση: logistics@kepenos.gr ή στα γραφεία της επιχείρησης στη Βι.Πε. Πατρών.

Όλα τα βιογραφικά σημειώματα θα θεωρηθούν εμπιστευτικά

Πάτρα
πριν 11 μέρες