Για εργοδότες
Κωδ:ΟΕΜ-0922
Εργάτης Ομάδας Επέμβασης
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΕργάτεςΚατηγορία θέσης
Εργάτες

Έδρα: Μαλακάσα (δήμος Ωρωπού)

Σύντομο Προφίλ Ρόλου: Η θέση αποτελεί μέλος της Διεύθυνσης Συντήρησης και Διαχείρισης Κυκλοφορίας και πραγματοποιεί εργασίες συντήρησης στον αυτοκινητόδρομο, στους σταθμούς διοδίων και στις εγκαταστάσεις της εταιρείας. Η έδρα της θέσης βρίσκεται στην ευρύτερη περιοχή της Μαλακάσας.

 Κύριες Αρμοδιότητες Ρόλου:

  • Παροχή εργασιών συντήρησης στον αυτοκινητόδρομο και στους σταθμούς διοδίων
  • Εκτέλεση εργασιών καθαρισμού, αποκομιδής σκουπιδιών και χλοοκοπής
  • Υποστήριξη διαδικασιών σήμανσης

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Απολυτήριο Λυκείου
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτους σε σχετικές εργασίες συντήρησης ή/και χειρωνακτικές εργασίες εν γένει
  • Κάτοχος διπλώματος Γ’ κατηγορίας θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Δυνατότητα εργασίας σε σύστημα βαρδιών

Δεξιότητες - Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου:

  • Πνεύμα Ομαδικής Εργασίας
  • Αποτελεσματική Επικοινωνία
  • Ικανότητα διαχείρισης χρόνου και προτεραιοτήτων
  • Συνέπεια στην εφαρμογή κανόνων & διαδικασιών

Κάθε ενδιαφερόμενος υποψήφιος μπορεί να αποστείλει το βιογραφικό του σημείωμα στο email hr@neaodos.gr  αναγράφοντας τον κωδικό της θέσης ΟΕΜ-0922.

Μαλακάσα