For Employers
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
Job post no longer accepts applications
2 months ago
Posted date
SeniorMinimum level
Senior

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση λογιστικών εγγραφών και διαχείριση των οικονομικών συναλλαγών.
  • Σύνταξη και ανάλυση οικονομικών καταστάσεων.
  • Προετοιμασία και υποβολή φορολογικών δηλώσεων.
  • Διαχείριση μισθοδοσίας και ασφάλισης προσωπικού.
  • Παροχή λογιστικών συμβουλών και υποστήριξης στους πελάτες μας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο Λογιστικής ή Οικονομικών.
  • Άδεια ασκήσεως επαγγέλματος λογιστή (προαιρετική).
  • Ελάχιστη προϋπηρεσία 3-5 ετών σε αντίστοιχη θέση.
  • Εξοικείωση με λογιστικά προγράμματα και εφαρμογές (π.χ., ERP, Excel).
  • Άριστη γνώση φορολογικής νομοθεσίας.
  • Ικανότητες ανάλυσης και επίλυσης προβλημάτων.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες και πνεύμα ομαδικότητας.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχή εκπαίδευση και ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευελιξία ωραρίου και δυνατότητα τηλεργασίας.

Αναμένουμε με ενδιαφέρον τις αιτήσεις σας!

Related tags
JOB SUMMARY
ΛΟΓΙΣΤΗΣ
Chalandri
Senior
Full-time