For Employers
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ

Απαραίτητα προσόντα υποψηφίων:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΤΕΙ Οικονομικής /Λογιστικής Κατεύθυνσης
  • Απαραίτητη επαγγελματική εμπειρία 1 έτους σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Ευχέρεια στη χρήση προγραμμάτων MS Office (Excel – Word)
  • Πολύ καλή γνώση και εξοικείωση με προγράμματα ERP (Εμπορική Διαχείριση & Γενική Λογιστική)
  • Ικανότητα οργάνωσης  και τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άρρενες υποψήφιους)

Αρμοδιότητες:

  • Eνημέρωση διπλογραφικών βιβλίων
  • Έλεγχος κατηγοριοποίηση και καταχώρηση παραστατικών Αγορών, Εισαγωγών, Παγίων, Εξόδων, Δαπανών, Πληρωμών, Εισπράξεων και λοιπών εγγράφων
  • Έλεγχος , καταχώρηση και συμφωνία κινήσεων τραπεζικών λογαριασμών
  • Συμφωνία καρτελών πελατών – προμηθευτών
  • Παρακολούθηση και διαχείριση κυκλώματος αποθήκης
  • Ενημέρωση και παρακολούθηση του συστήματος My Data
  • Υποστήριξη εργασιών μηνιαίου κλεισίματος και οικονομικών αποτελεσμάτων
  • Γενική υποστήριξη Λογιστηρίου

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως των προσόντων
  • Πενθήμερη πρωινή εργασία
  • Πλήρης απασχόληση με σύμβαση αορίστου χρόνου

Θα δοθεί προτεραιότητα σε βιογραφικά κατοίκων γύρω περιοχών.

Related tags
JOB SUMMARY
Spata Loutsas
20 days ago
Mid-level
Full-time