For Employers
Ref:ADMIN2024
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑΚΗ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ

Η  CANDIA, μια από της ηγέτιδες επιχειρήσεις στο κλάδο της στρωματοποιίας,  με πάνω από 100 σημεία πώλησης (φυσικά καταστήματα και shop-in-shop) και παραπάνω από 150 εργαζομένους σε όλη την Ελλάδα, αναζητά υπάλληλο για την γραμματειακή υποστήριξη του τμήματος Ξενοδοχειακών Πωλήσεων και Εξαγωγών (Hotel & Export Sales Department).  Η θέση αφορά εργασία πλήρους απασχόλησης με έδρα τα κεντρικά γραφεία της εταιρείας στα Σπάτα, Αττικής.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διατήρηση ηλεκτρονικού και έντυπου αρχείου.
  • Συλλογή δεδομένων από τους πωλητές του τμήματος Ξενοδοχειακών Πωλήσεων και Εξαγωγών και σύνταξη σχετικών προσφορών σε ελληνικά και αγγλικά.
  • Διαχείριση τηλεφωνικών κλήσεων και ηλεκτρονικής αλληλογραφίας.
  • Συντονισμός και οργάνωση καθημερινών εργασιών του τμήματος.
  • Συντονισμός και οργάνωση πλάνου ταξιδίων των πωλητών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άριστη γνώση ελληνικής και αγγλικής γλώσσας, τόσο σε προφορικό όσο και σε γραπτό επίπεδο.
  • Πολύ καλή χρήση υπολογιστή (ειδικά Word, Excel και Outlook)
  • Δεξιότητες ομαδικότητας, ευελιξίας, επίλυσης προβλημάτων και προσανατολισμού στην εξυπηρέτηση και την ικανοποίηση του πελάτη

Η Candia προσφέρει:

  • Σύμβαση πλήρους απασχόλησης, αορίστου χρόνου
  • Πρόσβαση στις εταιρικές εκπτώσεις και τα προνόμια του Ομίλου
  • Εταιρικό κινητό και laptop
  • Εκπαίδευση
  • Εξαιρετικές ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης μέσα στην εταιρεία

Όλες οι αιτήσεις θεωρούνται αυστηρά εμπιστευτικές. Μετά από προσεκτική εξέταση όλων των ληφθέντων βιογραφικών, θα επικοινωνήσουμε μόνο με τους υποψηφίους που πληρούν τις απαιτήσεις της θέσης εργασίας για να κανονίσουμε μια συνέντευξη.

Related tags
JOB SUMMARY
Paiania
13 days ago
Mid-level
Full-time