For Employers
Customer Care Agent

Στην ομάδα kariera.gr | Mass Recruitment , δεν προσφέρουμε απλά μια θέση εργασίας σας προσφέρουμε τη δυνατότητα να γίνετε μέλος ενός συνεχές μεταβαλλομενου περιβάλλοντος εργασίας. Με χρόνια εξειδίκευσης στις υπηρεσίες μαζικής πρόσληψης, φέρνουμε κοντά εξαιρετικά ταλέντα υποψηφίων με δυναμικές εταιρείες.

Στην ομάδα του kariera.gr | Mass Recruitment κάθε επαγγελματική σας κίνηση είναι ένα βήμα προς την αριστεία. Ξεκινήστε μαζί μας μια καριέρα όπου οι δεξιότητές σας συναντούν ασύγκριτες ευκαιρίες.

Η ομάδα Hiring Solutions του kariera.gr, αναζητά για μία από τις πιο καινοτόμες εταιρείες στον κλάδο τον μικροσυσκευών και των προϊόντων προσωπικής φροντίδας Customer Care Agent.

Αρμοδιότητες θέσης:

  • Διαχείριση ερωτήσεων πελατών μέσω τηλεφώνου και email σχετικά με προϊόντα, παραγγελίες και διαθεσιμότητα.
  • Επεξεργασία και παρακολούθηση παραγγελιών, παρέχοντας ενημερώσεις για την κατάσταση τους.
  • Αντιμετώπιση και επίλυση παραπόνων ή προβλημάτων πελατών που σχετίζονται με προϊόντα ή υπηρεσίες.
  • Παροχή τεχνικής βοήθειας και υποστήριξης για τη χρήση προϊόντων.
  • Ενημέρωση για νέα προϊόντα και προσφορές.
  • Συνεργασία με τα τμήματα πωλήσεων, μάρκετινγκ και logistics για ολοκληρωμένη εξυπηρέτηση πελατών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Απόφοιτος/η Λυκείου
  • Επιθυμητή εμπειρία σε ρόλο εξυπηρέτησης πελατών
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας και οργανωτικές δεξιότητες
  • Ικανότητες στην επίλυση προβλημάτων

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Εργασία σε ένα σύγχρονο περιβάλλον
  • Δυνατότητα επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης
  • Σύμβαση αορίστου χρόνου

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να κάνουν αίτηση παρακάτω και ένας εκπρόσωπος του kariera.gr, θα επικοινωνήσει άμεσα μαζί τους.

Related tags
JOB SUMMARY
Peristeri
4 days ago
No experience / No degree
Full-time