For Employers
Job Header Image
Ref:Yellow Restaurant
Σερβιτόρος Α' -Yellow Restaurant
Job post no longer accepts applications

Το εστιατόριό Yellow, ένα από τα κορυφαία στην περιοχή της Νέας Ερυθραίας, αναζητά έναν έμπειρο Α' Σερβιτόρο για να ενταχθεί στην ομάδα μας. Ο ιδανικός υποψήφιος θα έχει πάθος για την εξυπηρέτηση πελατών, υψηλές δεξιότητες επικοινωνίας, και την ικανότητα να διαχειρίζεται πολλαπλές εργασίες σε ένα δυναμικό περιβάλλον.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Υποδοχή και εξυπηρέτηση πελατών.
  • Λήψη παραγγελιών και παροχή συμβουλών για το μενού.
  • Εξασφάλιση υψηλού επιπέδου εξυπηρέτησης πελατών.
  • Συνεργασία με την κουζίνα για την εξασφάλιση άριστης ποιότητας σερβιρίσματος.
  • Εκπαίδευση και καθοδήγηση νεότερων μελών της ομάδας.

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία ως Α' Σερβιτόρος ή σε παρόμοια θέση.
  • Άριστες δεξιότητες επικοινωνίας και διαχείρισης πελατών.
  • Ικανότητα εργασίας υπό πίεση και διαχείρισης χρόνου.
  • Γνώση της αγγλικής γλώσσας (πρόσθετες γλώσσες θα εκτιμηθούν).
  • Ευχάριστη προσωπικότητα και επαγγελματική εμφάνιση.

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Φιλικό και υποστηρικτικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής ανάπτυξης και εκπαίδευσης.
  • Σταθερό ωράριο εργασίας σε πενθημερη βαση.
Related tags
JOB SUMMARY
Kifisia
a month ago
Mid-level
Full-time