For Employers
OPERATIONS MANAGER
Job post no longer accepts applications
a month ago
Posted date
a month ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση διαδικασιών εισαγωγών
  • Συντονισμός με τους προμηθευτές εξωτερικού, συμφωνία καρτέλας/πληρωμών,
  • Επίβλεψη διοικητικών καθηκόντων, αλληλογραφίας, διασφάλιση ομαλής λειτουργίας ροής διαδικασιών της εταιρείας
  • Συνεργασία με άλλα τμήματα για την επίτευξη των στόχων της εταιρείας.
  • Εξοδολόγια πωλητών χονδρικής
  • Διαχείριση εισερχόμενων εγγράφων
  • Διαχείριση αδειών  προσωπικού, αρχείου συμβάσεων προσωπικού, παρουσιολoγίου κτλ.
  • Επίλυση λειτουργικών προβλημάτων και παροχή λύσεων σε επείγοντα ζητήματα.
  • Διαχείριση των αποθεμάτων γραφικής ύλης, αναλωσίμων και γενικότερα προμήθειες διοικητικής μέριμνας
  • Επικοινωνία με πελάτες, αποστολή οικονομικών καρτελών και είσπραξη οφειλών
  • Διαχείριση κωδικών εφαρμογών Β2Β
  • Γραμματειακή υποστήριξη, τηλεφωνικό κέντρο
  • Διαχείριση τιμοκαταλόγων χονδρικής
  • Οργάνωση διαδικασιών εκθέσεων και events της εταιρείας
  • Οργάνωση ταξιδιών εσωτερικού, εξωτερικού, συμμετοχή σε εκθέσεις εξωτερικού.

Προσόντα:

  • Πτυχίο σε Διοίκηση Επιχειρήσεων, Οικονομικά ή σχετικό τομέα.
  • Τουλάχιστον 5 χρόνια εμπειρίας σε ανάλογη θέση.
  • Ισχυρές οργανωτικές και ηγετικές ικανότητες.
  • Άριστη γνώση εργαλείων διαχείρισης και ανάλυσης δεδομένων.
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και λήψης αποφάσεων.
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας (γραπτή και προφορική).

Τι προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και παροχών.
  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης και ανάπτυξης.
  • Ένα φιλικό και υποστηρικτικό περιβάλλον εργασίας.
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και ανάπτυξης δεξιοτήτων.

Εάν πιστεύετε ότι είστε ο κατάλληλος υποψήφιος για αυτήν τη θέση, παρακαλούμε να αποστείλετε το βιογραφικό σας σημείωμα και μια συνοδευτική επιστολή στην ηλεκτρονική διεύθυνση

marketing@kokkorisoptics.gr

Related tags
JOB SUMMARY
Glyfada
a month ago
Mid-level
Full-time