For Employers
Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων
AthensLocation
Athens
11 days ago
Posted date
11 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

 Μεγάλη ελληνική εταιρεία αποκλειστικής διανομής και χονδρικού εμπορίου επιθυμεί να προσλάβει άμεσα Στέλεχος Υποστήριξης Πωλήσεων

Αρμοδιότητες:

  • Δημιουργία στόχων, παρακολούθηση και συντονισμός τμημάτων πωλήσεων και εξυπηρέτησης πελατών.
  • Δημιουργία προσαρμοσμένων προγραμμάτων προώθησης προϊόντων και υπηρεσιών.
  • Παρακολούθηση υλοποίησης ενεργειών marketing και προωθητικών ενεργειών.
  • Δημιουργία φυλλαδίων και ενημερωτικού υλικού (σε συνεργασία με διαφημιστική εταιρεία), που απευθύνονται σε υφιστάμενους και δυνητικούς πελάτες.
  • Διενέργεια αναλύσεων πωλήσεων και αναγκών των υπαρχόντων/ δυνητικών πελατών.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ (μεταπτυχιακός τίτλος επιθυμητός).
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 2 ετών σε Εμπορική Διεύθυνση.
  • Οργανωτικές και επικοινωνιακές ικανότητες, μεθοδική σκέψη, δημιουργικότητα.
  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Microsoft Office, επιθυμητή γνώση CRM (Regate)

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών.
  • Συνεχή εκπαίδευση και προοπτικές εξέλιξης.
  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας.
Related tags
JOB SUMMARY
Athens
11 days ago
Mid-level
Full-time