For Employers
6 ΩΡΟΣ ΠΩΛΗΤΗΣ ΚΑΦΕΚΟΠΤΕΙΟΥ ΠΕΙΡΑΙΑΣ
Job post no longer accepts applications

Τα Καφεκοπτεία Λουμίδη μια Ελληνική Οικογενειακή Επιχείρηση από το 1920 με βαθιά τεχνογνωσία στα προϊόντα καφέ και πολύχρονη εμπειρία στην ελληνική αγορά του καφέ,

Αναζητούν

Υπάλληλο 6ωρης Απασχόλησης  Καταστήματος Λιανικής

Ο ρόλος είναι η εύρυθμη λειτουργία του καταστήματος  και η εξυπηρέτηση των πελατών λιανικής εντός της σάλας.

Αρμοδιότητες:

  • Συνεχή τροφοδότηση καταστήματος για την αδιάκοπη λειτουργία του
  • Τήρηση Ημερομηνιών Λήξης και Ανακύκλωση ευπαθών προϊόντων
  • Τήρηση προτύπων καθαριότητας και υγιεινής
  •  Εξυπηρέτηση των πελατών εντός της σάλας του καταστήματος
  • Προτάσεις για τη Βελτίωση της λειτουργίας  του καταστήματος

Προσόντα

  • Εμπειρία σε κατάστημα τροφίμων θα συνεκτιμηθεί
  • Δυνατότητα  εργασίας  σε βάρδιες
  • Ηλικία  25 έως  45  ετών

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Αποδοχές βάσει προσόντων και εμπειρίας
  • Συνεxή  εκπαίδευση
  • Προοπτικές  εξέλιξης
Related tags
JOB SUMMARY
Piraeus
a year ago
Mid-level
Part-time