For Employers
ERP Coordinator
Job post no longer accepts applications
a month ago
Posted date
a month ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
ITJob category
IT

Η Γευσήνους είναι μια από τις μεγαλύτερες εταιρίες συστηματικής εστίασης που δραστηριοποιείται σε κλειστές αγορές στην Ελλάδα και καλύπτει επισιτιστικές ανάγκες σε τομείς όπως Επιχειρήσεις και Βιομηχανικές Μονάδες, Δημόσια και Ιδιωτικά Εκπαιδευτικά Ιδρύματα (Πανεπιστήμια, Ιδιωτικά Σχολεία - Κολλέγια), Νοσηλευτικά Ιδρύματα κ.λ.π., αναζητά για τα κεντρικά γραφεία της στο Κρυονέρι:

Αρμοδιότητες:

  • Παροχή υποστήριξης σε όλο το κύκλωμα των λογιστηρίου
  • Διαχείριση πλατφόρμας myDATA, εσόδων & εξόδων, συμφωνία & διαβίβαση
  • Δημιουργία reports
  • Διαχείριση καθημερινών εργασιών υποστήριξης και συντήρησης των λειτουργιών του Entersoft Business Suite
  • Άμεση επικοινωνία με τους εξωτερικούς συνεργάτες/συμβούλους της Entersoft και τους χρήστες του ERP

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος/η ΑΕΙ/ΤΕΙ σχολών Πληροφορικής
  • Τουλάχιστον 3 έτη εργασιακή εμπειρία σε αντίστοιχη θέση Συμβουλευτικής Συστημάτων ERP
  • Γνώσεις λογιστικής & MyDATA
  • Άριστη γνώση Entersoft Business Suite
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Καλή γνώση χρήσης προγραμμάτων MS-Office
  • Ικανότητες επικοινωνίας, συνεργασίας, οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Ομαδικότητα, υπευθυνότητα, συνέπεια και προσοχή στη λεπτομέρεια

Η εταιρία προσφέρει:

  • Πλήρη απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο & δυναμικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή εκπαίδευση & προοπτικές εξέλιξης
Related tags
JOB SUMMARY
Kryoneri
a month ago
Mid-level
Full-time