For Employers
Job Header Image
Ref:LOGISTICS1
Picker / Αποθηκάριος

Η εταιρία Blum Hellas, μέλος του Ομίλου Blum, παγκόσμιου ηγέτη
στον κλάδο της κατασκευής και εμπορίας μηχανισμών επιπλοποιίας, αναζητά

Picker / Υπάλληλο Αποθήκης

Τα βιογραφικά κατοίκων του Δήμου Παιανίας και όμορων δήμων θα αξιολογηθούν κατά προτεραιότητα.

Κύριες αρμοδιότητες

  • Διαχείριση και συλλογή παραγγελιών
  • Παραλαβή και αποθήκευση εμπορευμάτων
  • Χρήση scanner και χειρισμός εξοπλισμού αποθήκης
  • Οργάνωση και ταξινόμηση αποθήκης
  • Προετοιμασία, συσκευασία και παλετοποίηση παραγγελιών

Απαραίτητα προσόντα

  • Επιθυμητή η προϋπηρεσία σε περιβάλλον αποθήκης
  • Εμπειρία σε προετοιμασία παραγγελιών και διαχείριση κιβωτίων/παλετών
  • Επιθυμητή η γνώση ηλεκτρονικών συστημάτων διαχείρισης αποθήκης
  • Ικανότητα προγραμματισμού και οργάνωσης

Δεξιότητες

  • Άριστες οργανωτικές ικανότητες
  • Συνέπεια και σχολαστικότητα
  • Εργατικότητα και προθυμία
  • Υπευθυνότητα και ομαδικό πνεύμα εργασίας

Παροχές

  • Άνετο περιβάλλον εργασίας
  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Διατακτικές σίτισης
  • Προοπτική επαγγελματικής εξέλιξης
  • Πενθήμερη 8ωρη εργασία (08:00-16:00)
Related tags
JOB SUMMARY
Paiania
12 days ago
Mid-level
Full-time