For Employers
Ref:HR-WAREHOUSE
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΑΠΟΘΗΚΗΣ
VolosLocation
Volos
10 days ago
Posted date
10 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Εταιρεία ζητά υπάλληλο αποθήκης για πλήρη απασχόληση. Αν είστε οργανωτικός, υπεύθυνος και θέλετε να εργαστείτε σε ένα δυναμικό περιβάλλον, σας προσκαλούμε να ενταχθείτε στην ομάδα μας.

Αρμοδιότητες:

  • Παραλαβή, τακτοποίηση και αποθήκευση προϊόντων
  • Προετοιμασία παραγγελιών και φόρτωση για αποστολή
  • Έλεγχος αποθεμάτων και συμμετοχή στην απογραφή
  • Διατήρηση της τάξης και καθαριότητας στον χώρο της αποθήκης
  • Συνεργασία με την ομάδα για την ομαλή λειτουργία της αποθήκης

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία σε αντίστοιχη θέση (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Βασικές γνώσεις υπολογιστών και χρήσης αποθηκών (WMS)
  • Ικανότητα οργάνωσης και διαχείρισης χρόνου
  • Φυσική αντοχή και δυνατότητα μεταφοράς βάρους
  • Ομαδικό πνεύμα και συνέπεια

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικός μισθός
  • Σταθερό ωράριο εργασίας
  • Φιλικό και συνεργατικό περιβάλλον
  • Δυνατότητα εξέλιξης στην εταιρεία

Η θέση αναφέρεται στον προϊστάμενο αποθήκης της εταιρίας

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Related tags
JOB SUMMARY
Volos
10 days ago
Mid-level
Full-time