For Employers
Χειριστές μηχανημάτων/βάρδιας
Job post no longer accepts applications
PatraLocation
Patra
a month ago
Posted date
a month ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Τίτλος Θέσης :               Χειριστής Μηχανημάτων/ Βάρδιας

H εταιρεία μας, Μύλοι ΚΕΠΕΝΟΥ ΑΒΕΕ είναι μια από τις κορυφαίες Αλευροβιομηχανίες στη χώρα, με έδρα στην Πάτρα, εισηγμένη στο Χρηματιστήριο Αθηνών.

Στα πλαίσια της περαιτέρω ανάπτυξής μας, αναζητούμε κατάλληλους συνεργάτες να συμμετέχουν στο όραμα και τη δυναμική μας πορεία.

Η θέση του Χειριστή μηχανημάτων/βάρδιας  για τα τμήματα Παραγωγής – Συσκευασίας - Αποθήκης, στις εγκαταστάσεις μας στη ΒΙ.ΠΕ. Πατρών., είναι η σημερινή μας προτεραιότητα και σας καλούμε λαμβάνοντας υπόψιν τα παρακάτω δεδομένα, να επικοινωνήσετε μαζί μας, προκειμένου να συζητήσουμε τις δυνατότητες συμμετοχής σας σε ένα μόνιμο, πάντα φιλόδοξο και αποδοτικό πλάνο εργασίας, στο πλαίσιο της μεγάλης μας οικογένειας η οποία θα παραμένει πάντα μια φιλική, σύγχρονη και δυναμικά αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Βασικές Αρμοδιότητες :

  • Χειρισμός και επίβλεψη της λειτουργίας των μηχανημάτων.
  • Τήρηση του προγράμματος παραγωγής.
  • Συνεχής έλεγχος της καλής λειτουργίας  των μηχανημάτων και της ποιότητας των προϊόντων.
  • Συμμετοχή στην βελτιστοποίηση των διαδικασιών παραγωγής και ποιότητας του παραγόμενου προϊόντος.
  • Ενεργή συμμετοχή στη συντήρηση του εξοπλισμού της παραγωγής.
  • Τήρηση κανόνων ασφάλειας, τάξης και καθαριότητας στους χώρους παραγωγής.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Δυνατότητα εργασίας σε βιομηχανική μονάδα.
  • Επιθυμητή προϋπηρεσία σε λειτουργία ή/και συντήρηση μονάδας παραγωγής.
  • Δυνατότητα για εργασία σε βάρδιες (πρωινή, απογευματινή και βραδινή ).
  • Ικανότητα επίλυσης τεχνικών θεμάτων και ορθής διαχείρισης χρόνου.
  • Πνεύμα συνεργασίας και ομαδικότητας.
  • Υπευθυνότητα και συνέπεια.
  • Προσαρμοστικότητα και δυνατότητα εργασίας σε απαιτητικό περιβάλλον.

Η Εταιρεία προσφέρει:

  • Πλήρη Απασχόληση & Ασφάλιση
  • Ικανοποιητικές Αποδοχές
  • Σύγχρονο Περιβάλλον Εργασίας
  • Προοπτικές Επαγγελματικής Εξέλιξης
  • Διαρκή εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν βιογραφικό υπόψη του Τμήματος Ανθρώπινου Δυναμικού στο hr@kepenos.gr, αναφέροντας τον κωδικό Code 0315

Related tags
JOB SUMMARY
Patra
a month ago
Mid-level
Full-time