For Employers
ΥΠΕΥΘΥΝΟΣ ΧΗΜΕΙΟΥ
Job post no longer accepts applications
3 months ago
Posted date
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Βιομηχανία Μονωτικών και Χημικών προϊόντων με έδρα τον Ασπρόπυργο Αττικής επιθυμεί να προσλάβει άμεσα:

 ΥΠΕΥΘΥΝΟ ΧΗΜΕΙΟΥ

Η θέση αναφέρεται στη Διεύθυνση Χημείου

 Αρμοδιότητες:

  • Έρευνα και ανάπτυξη νέων προϊόντων
  • Βελτιστοποίηση υφιστάμενων προϊόντων
  • Ποιοτικός έλεγχος παραγωγής και πρώτων υλών.

 Απαραίτητα προσόντα :

ΧΗΜΙΚΟ ΜΗΧΑΝΙΚΟ ή ΧΗΜΙΚΟ ή παρεμφερή ειδικότητα.

  • Απόφοιτος ΑΕΙ,AΤΕΙ.
  • Άδεια οδήγησης Ι.Χ.
  • Πολύ καλή γνώση της Αγγλικής γλώσσας
  • Γνώση MS OFFICE (Word, Excel)
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις

(Η εμπειρία στα πολυουρεθανικά υλικά θα θεωρηθεί ως επιπλέον προσόν)

Η εταιρεία προσφέρει ελκυστικό πακέτο αποδοχών αναλόγως προσόντων, ιδιωτική ασφάλιση, συνεχή εκπαίδευση, παρακολούθηση σεμιναρίων / συνεδρίων εξειδίκευσης εντός και εκτός Ελλάδος,  δημιουργικό περιβάλλον εργασίας και καλές ευκαιρίες για προσωπική και επαγγελματική ανάπτυξη σε έναν τάχιστα αναπτυσσόμενο χώρο.

Related tags
JOB SUMMARY
Aspropyrgos
Mid-level
Full-time