For Employers
Ref:HR-SHOP
Υπάλληλος για κατάστημα λιανικής πώλησης
VolosLocation
Volos
10 days ago
Posted date
10 days ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level
RetailJob category
Retail

Ζητείται υπάλληλος για κατάστημα λιανικής πώλησης ηλεκτρονικού τσιγάρου. Αν είστε επικοινωνιακός, έχετε ενδιαφέρον για το χώρο του ατμίσματος και αναζητάτε εργασία σε ένα δυναμικό περιβάλλον, αυτή η θέση μπορεί να είναι για εσάς!

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών και παροχή συμβουλών για προϊόντα ατμίσματος
  • Διαχείριση ταμείου και καθημερινών συναλλαγών
  • Συμμετοχή στη διαχείριση αποθεμάτων και παραγγελιών
  • Διατήρηση καθαριότητας και οργάνωσης του χώρου εργασίας
  • Συμμετοχή σε προωθητικές ενέργειες και εκδηλώσεις

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Εμπειρία σε λιανική πώληση (επιθυμητή αλλά όχι απαραίτητη)
  • Βασικές γνώσεις για ηλεκτρονικά τσιγάρα και υγρά αναπλήρωσης
  • Καλή γνώση υπολογιστών (ιδανικά εμπειρία με συστήματα ERP)
  • Ευχάριστη και φιλική προσωπικότητα, με έμφαση στην εξυπηρέτηση πελατών
  • Διάθεση για εκμάθηση και προσαρμοστικότητα σε ένα ταχέως εξελισσόμενο περιβάλλον

Παρέχονται:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Ευκαιρίες εκπαίδευσης και εξέλιξης στον τομέα του ατμίσματος

Η θέση αναφέρεται στον Γενικό διευθυντή της εταιρίας

*Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια προς όλα τα βιογραφικά.

Η εταιρεία θα επικοινωνήσει μόνο με τους υποψήφιους που τα βιογραφικά πληρούν τα απαιτούμενα προσόντα.

Related tags
JOB SUMMARY
Volos
10 days ago
Mid-level
Full-time