For Employers
ΣΤΕΛΕΧΟΣ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Job post no longer accepts applications

      Η εταιρεία center al με έδρα την Χαλκίδα και αντικείμενο κατασκευή κουφωμάτων αλουμινίου, αναζητά στέλεχος πωλήσεων  για την προώθηση των προϊόντων της στην ελληνική αγορά.

   Ο κατάλληλος υποψήφιος πρέπει να διαθέτει εμπειρία  σε αντίστοιχη θέση, να είναι εξωστρεφής και επικοινωνιακός, να τον διακρίνει η θέληση για επιτυχία και να επιθυμεί να ενταχθεί στο  δυναμικό της εταιρείας κάνοντας το επόμενο βήμα στην καριέρα του.

  • παροχές

Η εταιρεία προσφέρει τις εξής παροχές:

    • Ανταγωνιστικό μισθό
    • Bonus βάσει επίτευξης στόχων
    • Εταιρικό αυτοκίνητο και κάλυψη εξόδων μετακίνησης
    • Εξαιρετικό περιβάλλον εργασίας

  • κύριες αρμοδιότητες
    • Εύρεση δυνητικών πελατών (κατασκευαστικές εταιρείες, αρχιτεκτονικά γραφεία, ενεργές κατασκευές) και μεθόδευση της πρώτης επικοινωνίας για προώθηση των προϊόντων της σε όλη την Ελλάδα
    • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενων πελατών
    • Γνωστοποίηση των νέων προϊόντων, της εμπορικής πολιτικής της εταιρείας και της εταιρικής εικόνας
    • Παρακολούθηση ανταγωνισμού
    • Επίτευξη ποιοτικών και ποσοτικών στόχων
  • προσόντα

Ο ιδανικός/η υποψήφιος για τη θέση θα πρέπει να έχει:

    • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ
    • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
    • Πολύ καλή γνώση των εργαλείων του MS Office
    • Δυνατότητα ταξιδιών
    • Δίπλωμα οδήγησης
    • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις
  • δεξιότητες
    • Επικοινωνιακό, δυναμικό και ευχάριστο χαρακτήρα
    • Iκανότητα δημιουργίας μακροχρόνιων και σταθερών σχέσεων
  • εμπειρία
    • Εμπειρία τουλάχιστον 3 ετών στις πωλήσεις αντίστοιχης θέσης
    • Θα προτιμηθεί υποψήφιος/α με γνώση του αντικειμένου

  • επικοινωνία
    •  Tηλ.  22210 52772 /22210 92104

Related tags
JOB SUMMARY
Chalkida
2 months ago
Mid-level
Full-time