For Employers
Σύμβουλος Πωλήσεων Πλακιδίων- Ειδών Υγιεινής
Job post no longer accepts applications

Αρμοδιότητες:

  • Εξυπηρέτηση πελατών
  • Παροχή προτάσεων σχετικά με τα προϊόντα της εταιρείας και σχεδιασμός της ξεχωριστής λύσης για κάθε πελάτη.
  • Ανάπτυξη και διαχείριση σχέσεων με υπάρχοντες πελάτες.
  • Διαχείριση του λογαριασμού των πελατών.
  • Διαχείριση τυχόν προβλημάτων.
  • Παρακολούθηση της ομαλής ολοκλήρωσης των παραγγελιών.
  • Παρακολούθηση υπολοίπων.

Προσόντα:

  • Προϋπηρεσία στον τομέα λιανικής πώλησης.
  • Γνώσεις διακόσμησης σχεδιασμού εσωτερικών χώρων θα εκτιμηθούν ιδιαίτερα.
  • Είσαι ομαδικός κι επιζητάς να είσαι μέλος μιας δυνατής ομάδας.
  • Θέλεις να εργαστείς σε ένα σύγχρονο περιβάλλον με προοπτικές εξέλιξης.
  • Σου αρέσει η επικοινωνία και η επαφή με άλλους ανθρώπους.

Παροχές:

  • Δυναμικό και δημιουργικό εργασιακό περιβάλλον.
  • Δυνατότητα εξέλιξης σε ένα περιβάλλον που αναπτύσσεται δυναμικά.
  • Ανταγωνιστικές αποδοχές.
  • Συνεχής εκπαίδευση.

Θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια κατά την επεξεργασία όλων των βιογραφικών.

Related tags
JOB SUMMARY
Pylaia
3 months ago
Mid-level
Full-time