For Employers
Ref:ΠΩΛΗΣΕΙΣ Β2Β
Τηλεφωνικές πωλήσεις Β2Β

Η ΕΤΑΙΡΕΙΑ που δραστηριοποιείται στο χώρο των Απορρυπαντικών ζητεί να εντάξει στο δυναμικό της.

Τηλεφωνικές πωλήσεις Β2Β:

Συστάσεις Απαραίτητες.

Αρμοδιότητες:

  • Διαχείριση και ανάπτυξη υφιστάμενου πελατολογίου.
  • Έλεγχος και διαχείριση διαδικασίας αποστολής των παραγγελιών
  • Συνεχής υποστήριξη των πελατών μετά την παραλαβή των προϊόντων και επίλυση τυχόν προβλημάτων (AfterSales)
  • Διαχείριση εταιρικών μέσων κοινωνικής δικτύωσης και e-shop
  • Διαχείριση ιστοσελίδας (δημιουργία και ανάρτηση υλικού)

Παροχές:

  • Πλήρης απασχόληση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Επιπλέον bonus επίτευξης στόχων

Απαραίτητα προσόντα:

  • Πολύ καλή γνώση χειρισμού Η/Υ (Windows, Outlook, Word, Excel, PowerPoint, Internet)
  • Καλή γνώση εμπορικών προγραμμάτων ERP (κατά προτίμηση Galaxy)
  • Καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Επιθυμητή εμπειρία στον κλάδο των τηλεφωνικών πωλήσεων(2 έτη)
  • Αναπτυγμένες επικοινωνιακές και διαπραγματευτικές ικανότητες
  • Ικανότητα αποτελεσματικής διαχείρισης του χρόνου και οργάνωσης της εργασίας
  • Υπευθυνότητα και ακεραιότητα χαρακτήρα
  • Ευγένεια

Κωδικός αναφοράς

Αποστολή βιογραφικών μέσω της φόρμας ΧΕ

Related tags
JOB SUMMARY
Peristeri
11 days ago
Mid-level
Full-time