For Employers
Ref:ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ
Υπάλληλος κρατήσεων HELLENIC ZEUS
Job post no longer accepts applications
2 months ago
Posted date
SeniorMinimum level
Senior
TourismJob category
Tourism

Επιθυμούμε να εντάξουμε στο δυναμικό του τουριστικού γραφείου μας HELLENIC ZEUS:

Υπάλληλο κρατήσεων

Απαιτούμενα προσόντα και δεξιότητες:

  • Εμπειρία τουλάχιστον 2 ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Ομαδικό πνεύμα
  • Συνέπεια και οργάνωση
  • Ικανότητα σωστής επικοινωνίας

 Καθήκοντα και αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση κρατήσεων , transfer , προσφορών, stop sales
  • Άψογη συνεργασία με τα ξενοδοχεία για την εξασφάλιση καλύτερων προσφορών και δωματίων για τους συνεργάτες μας
  • Επίλυση προβλημάτων και υποστήριξη πελατών κατά τη διάρκεια του ταξιδιού τους

 Προσφέρονται:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Επαγγελματικό και ευχάριστο εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχής εκπαίδευση

Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να υποβάλλουν την αίτησή τους για να έχουν την ευκαιρία να εργαστούν σε ένα ευχάριστο και υποστηρικτικό περιβάλλον, σε μία σταθερά αναπτυσσόμενη εταιρεία του ξενοδοχειακού κλάδου.

Όλες οι υποβληθείσες αιτήσεις και πληροφορίες θα εξεταστούν υπό συνθήκες απόλυτης εχεμύθειας και σύμφωνα με τον Γενικό Κανονισμό Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων (GDPR)

Related tags
JOB SUMMARY
Heraklion
Senior
Seasonal