For Employers
Ref:Dr_H2407
Οδηγός ( Γ' Κατηγορίας ) Διανομής
Job post no longer accepts applications
a month ago
Posted date
a month ago
Mid-levelMinimum level
Mid-level

Αρμοδιότητες:

  • Υπεύθυνος για την ορθή και ασφαλή φόρτωση των εμπορευμάτων στο όχημα του καθώς και για την καλή κατάσταση των προϊόντων τόσο κατά τη μεταφορά όσο και κατά την παράδοση.
  • Υπεύθυνος για την τήρηση των αρχείων του οχήματος καθώς και για την πληρότητα σε όλα τα απαραίτητα έγγραφα σύμφωνα με την κείμενη νομοθεσία.
  • Υπεύθυνος για την ορθή παράδοση των παραγγελιών, ελέγχοντας βάση των συνοδευτικών δελτίων το φορτίο του οχήματος του κατά τη φόρτωση.
  • Στην περίπτωση είσπραξης χρημάτων ή/και τραπεζογραμματίων , είναι υπεύθυνος για την ασφαλή παράδοση τους στο ταμείο της εταιρείας.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Άδεια Οδήγησης Γ ' κατηγορίας
  • Προϋπηρεσία στη διανομή τροφίμων
  • Κάτοχος Π.Ε.Ι. και Κάρτας ψηφιακού ταχογράφου
  • Επαγγελματισμός
  • Υπευθυνότητα

Παροχές:

  • Ιδιωτική Ασφάλιση.
  • Ασφαλές περιβάλλον εργασίας.
Related tags
JOB SUMMARY
Metamorfosi
a month ago
Mid-level
Full-time