Για εργοδότες
Κωδ:TechEL-ME-01
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ (Έδρα Άρτα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Ο ρόλος θα είναι πλήρους απασχόλησης, εντάσσεται στο Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών και θα έχει ως έδρα τον Αμμότοπο Άρτας.

Για τους κατοίκους Ιωαννίνων διατίθεται μεταφορικό μέσο από την εταιρεία για την μετάβαση προς και από το εργοστάσιο

Καθήκοντα:

  • Εργασίες παρακολούθησης και ελέγχου των ηλεκτρολογικών / μηχανικολογικών συστημάτων
  • Προληπτική και περιοδική συντήρηση του ηλεκτρολογικού ή μηχανολογικού εξοπλισμού με σκοπό τη βελτιστοποίηση του
  • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων του ηλεκτρολογικού / μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Εγκατάσταση νέου εξοπλισμού
  • Την τήρηση των συστημάτων υγιεινής και ασφάλειας που έχει καθορίσει η εταιρεία

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου / Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ-ΤΕI
  • Προϋπηρεσία 2 έως 8 ετών σε συντήρηση βιομηχανικών εγκαταστάσεων (επιθυμητή σε εργοστάσιο τροφίμων)
  • Κάτοχος σχετικών αδειών ασκήσεως επαγγέλματος
  • Γνώση AutoCAD και μηχανολογικού σχεδίου (για τους μηχανολόγους μηχανικούς)
  • Αντίληψη και εφαρμογή διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Καλή γνώση Αγγλικών και MS Office
  • Υπευθυνότητα, Σωστή διαχείριση χρόνου, Συνέπεια, προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα επικοινωνίας και Ομαδικότητα

Παροχές

  • Προσφέρεται πριμ έναρξης συνεργασίας
  • Πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός
Ιωάννινα