Για εργοδότες
Κωδ:TECH8020
Ηλεκτρολόγος - Συντηρητής Ανυψωτικών Μηχανημάτων - ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
101-250
Κλάδος Αυτοκινήτου
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Η Toyota Material Handling Greece A.E., η μεγαλύτερη εταιρία στον χώρο των ανυψωτικών μηχανημάτων στην Ελλάδα, αναζητά Ηλεκτρολόγο - Συντηρητή Ανυψωτικών Μηχανημάτων, για την περιοχή της Θεσσαλονίκης.

Καθήκοντα:

  • Διάγνωσή και επιδιόρθωση βλαβών, καθώς και συντήρηση στα ηλεκτρολογικά και ηλεκτρονικά συστημάτων ανυψωτικών μηχανημάτων.
  • Τεχνική υποστήριξη, ανυψωτικών μηχανημάτων μέσω επισκέψεων στις εγκαταστάσεις των πελατών της εταιρείας.

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Τεχνική κατάρτιση σε προϊόντα ηλεκτρομηχανολογικού εξοπλισμού (πτυχίο αντίστοιχου αντικειμένου)
  • Πολύ καλή γνώση χρήσης ηλεκτρονικού υπολογιστή και αγγλικής γλώσσας
  • Ομαδικό πνεύμα και διάθεση για συνεργασία
  • Επικοινωνιακός και ευχάριστος χαρακτήρας με διάθεση για προσωπική και επαγγελματική εξέλιξη

Η εταιρεία μας προσφέρει:

  • Ελκυστικό πακέτο αποδοχών
  • Ολοκληρωμένη και συνεχή εκπαίδευση
  • Δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχή υποστήριξη

Αν έχετε ικανότητα οργάνωσης και προγραμματισμού, δίνετε έμφαση στην λεπτομέρεια και θέλετε να γίνετε μέλος της Νο1 ομάδας στο χώρο των ανυψωτικών, περιμένουμε την αίτησή σας!

Περισσότερες πληροφορίες μπορείτε να βρείτε στον παρακάτω σύνδεσμο www.toyota-forklifts.gr

Στη διαχείριση των Βιογραφικών θα τηρηθεί απόλυτη εχεμύθεια.

Θεσσαλονίκη