Για εργοδότες
ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΟΣ / ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΟΣ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ (Έδρα Άρτα)
Η θέση δεν δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης
ΜηχανικοίΚατηγορία θέσης
Μηχανικοί

Ο ρόλος θα είναι πλήρους απασχόλησης, εντάσσεται στο Τμήμα Τεχνικών Υπηρεσιών και θα έχει ως έδρα τον Αμμότοπο Άρτας.

Καθήκοντα:

  • Εργασίες παρακολούθησης και ελέγχου των ηλεκτρολογικών / μηχανικολογικών συστημάτων
  • Προληπτική και περιοδική συντήρηση του ηλεκτρολογικού ή μηχανολογικού εξοπλισμού με σκοπό τη βελτιστοποίηση του
  • Επίλυση τεχνικών προβλημάτων του ηλεκτρολογικού / μηχανολογικού εξοπλισμού
  • Εγκατάσταση νέου εξοπλισμού
  • Την τήρηση των συστημάτων υγιεινής και ασφάλειας που έχει καθορίσει η εταιρεία

Απαραίτητα προσόντα

  • Πτυχίο Ηλεκτρολόγου / Μηχανολόγου Μηχανικού ΑΕΙ-ΤΕI
  • Προϋπηρεσία 2 έως 8 ετών σε συντήρηση βιομηχανικών εγκαταστάσεων (επιθυμητή σε εργοστάσιο τροφίμων)
  • Κάτοχος σχετικών αδειών ασκήσεως επαγγέλματος
  • Γνώση AutoCAD και μηχανολογικού σχεδίου (για τους μηχανολόγους μηχανικούς)
  • Αντίληψη και εφαρμογή διαδικασιών Υγιεινής και Ασφάλειας
  • Δυνατότητα εργασίας σε βάρδιες
  • Καλή γνώση Αγγλικών και MS Office
  • Υπευθυνότητα, Σωστή διαχείριση χρόνου, Συνέπεια, προσοχή στη λεπτομέρεια
  • Ικανότητα επικοινωνίας και Ομαδικότητα

Παροχές

  • Προσφέρεται πριμ έναρξης συνεργασίας
  • Πρόσθετη ιδιωτική ιατροφαρμακευτική ασφάλιση
  • Ικανοποιητικός μισθός
Ιωάννινα