Για εργοδότες
Family Advisor
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η Vodafone αναζητά εξειδικευμένο εξωτερικό πωλητή με έδρα το κατάστημα της Πάτρας, υπεύθυνο για τη διεύρυνση του οικιακού πελατολογίου της εταιρείας με στόχο την προώθηση υπηρεσιών οπτικών ινών.

Περιγραφή θέσης - Αρμοδιότητες

  • Καθημερινή επικοινωνία με νέους και υφιστάμενους πελάτες στο χώρο τους.
  • Αξιολόγηση και καταγραφή των τρεχουσών υπηρεσιών του υποψήφιου πελατολογίου.
  • Διερεύνηση των αναγκών των πελατών και παράθεση των ιδανικότερων λύσεων με βάση το προφίλ του εκάστοτε πελάτη.
  • Καθοδήγηση και εκπαίδευση των υποψηφίων πελατών στις νέες τεχνολογίες.

Απαραίτητα προσόντα – Προφίλ Υποψηφίου

  • Απόφοιτος Λυκείου (Επιθυμητό ΙΕΚ, ΤΕΙ, ΑΕΙ)
  • Ευχέρεια στην επικοινωνία και διαπραγματευτική ικανότητα.
  • Συνέπεια – Υπευθυνότητα – Οργανωτικές ικανότητες
  • Ευελιξία και προσαρμοστικότητα
  • Προηγούμενη σχετική εργασιακή εμπειρία θα εκτιμηθεί.

Προσφέρονται :

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών και πλήρης ασφάλιση
  • Μηνιαία bonus παραγωγικότητας
  • Συνεχής εκπαίδευση με την ανάληψη των καθηκόντων
  • Σταθερό επαγγελματικό περιβάλλον
  • Συνεχής υποστήριξη από το σύνολο του οργανισμού (trainer,district manager, κατάστημα)
  • Επαγγελματικό κινητό- tablet - κάρτες
  • Εταιρική έκπτωση σε υπηρεσίες (κινητό, σταθερό) και προϊόντα (κινητό, αξεσουάρ)
  • Ευκαιρίες επαγγελματικής εξέλιξης
Νέο Ψυχικό
πριν 2 χρόνια
Entry / Αρχάριος