Για εργοδότες
Κωδ:ΕΡΓΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ
Εργοθεραπευτής-τρια / ΙΠΑΠ "Η ΘΕΟΤΟΚΟΣ"
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΊλιονΤοποθεσία
Ίλιον
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

ΠΡΟΚΗΡΥΞΗ Θέσης Εργοθεραπευτή/-τριας

Το Ι.Π.Α.Π. «Η Θεοτόκος» προκηρύσσει 1 θέση εργασίας «Εργοθεραπευτή/τριας» στην αντίστοιχη Υπηρεσία του Ιδρύματος για πενθήμερη απασχόληση.

Μπορείτε να αποστείλετε το βιογραφικό σας στο cv@theotokos.gr, έως 04/11/2022.

Περιγραφή Θέσης

Απαιτούμενα προσόντα

  • Πτυχίο Εργοθεραπείας από ΑΕΙ ή ΤΕΙ ή Εκπαιδευτικό Ίδρυμα ανώτατης εκπαίδευσης πανεπιστημιακής ή  τεχνολογικής κατεύθυνσης της αλλοδαπής αναγνωρισμένο από τον Δ.Ο.Α.Τ.Α.Π.
  • Άδεια άσκησης επαγγέλματος.
  • Τριετή προϋπηρεσία με παιδιά/ εφήβους/ ενηλίκους με Αναπτυξιακές Αναπηρίες.
  • Ολοκληρωμένη εκπαίδευση στην μεθοδολογία της Αισθητηριακής Ολοκλήρωσης.
  • Επιμόρφωση σε ερευνητικά υποστηριζόμενες μεθοδολογίες παρέμβασης για Άτομα με Αναπτυξιακές Αναπηρίες ( TEACCH, ABA, PECS ) κλπ.
  • Πολύ καλή γνώση της αγγλικής γλώσσας και χειρισμού Ηλεκτρονικών Υπολογιστών.
  • Οργανωτικές ικανότητες.
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες.

Αποστέλλοντας το βιογραφικό σας στο cv@theotokos.gr δηλώνετε υπεύθυνα,  ότι επιτρέπετε στο Ι.Π.Α.Π. «Η ΘΕΟΤΟΚΟΣ» να αποθηκεύσει σε φυσική ή ηλεκτρονική μορφή το βιογραφικό σας, το οποίο περιέχει προσωπικά σας δεδομένα, για χρονικό διάστημα 6 μηνών αυστηρά και μόνο για τον προοριζόμενο της αποστολής σκοπό.

Ίλιον