Για εργοδότες
Στέλεχος Γραφείου
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Κύρια Καθήκοντα

  • Σύνταξη επιστολών, report & λοιπών εταιρικών εγγράφων
  • Αποστολή προσφορών και διαχείριση παραγγελιών.
  • Έκδοση τιμολογίων, παρακολούθηση υπολοίπου πελατών, τήρηση ηλεκτρονικών αρχείων
  • Μελέτη διαγωνισμών δημοσίου, σύνταξη οικονομικής & τεχνικής προσφοράς, παρακολούθηση της διαγωνιστικής διαδικασίας για την ορθή τήρηση των συμβάσεων.
  • Παρακολούθηση της εταιρικής ιστοσελίδας (περιβάλλον Word Press).
  • Διαχείριση των Social Media της εταιρείας – σύνταξη περιεχομένου για Post.
  • Διαχείριση και εξυπηρέτηση του τηλεφωνικού κέντρου και της αλληλογραφίας.
  • Αρχειοθέτηση και γενικά καθήκοντα γραμματειακής υποστήριξης.

Προσόντα:

  • Απόφοιτος  ΑΕΙ / ΤΕΙ
  • 5ετή Εμπειρία σε Γραμματειακή Υποστήριξη & Πωλήσεις.
  • Αποδεδειγμένη Άριστη γνώση MS Office(word, excel, PowerPoint)- Advanced Level.
  • Αποδεδειγμένη Άριστη Γνώση  Digital Marketing(Google, Meta).
  • Επιθυμητή εμπειρία σύνταξης Προσφορών για συμμετοχή σε Διαγωνισμούς.
  • Βασικές Γνώσεις Λογιστικής.
  • Επιθυμητή εμπειρία σε περιβάλλον Word Press.
  • Οργανωτική ικανότητα & άριστη τήρηση χρονοδιαγραμμάτων.
  • Δυνατότητα διαχείρισης πολλαπλών θεμάτων σε στενά χρονικά περιθώρια(Multi Tasking)
  • Ικανότητα εργασίας υπό συνθήκες πίεσης.
  • Προθυμία, ευγένεια, αποτελεσματικότητα, εχεμύθεια, συνέπεια, αξιοπιστία, πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας.
  • Επικοινωνιακός – ικανότητες διαπραγμάτευσης.
  • Κατά προτίμηση κάτοικος Πειραιά και γύρω περιοχών.

Πακέτο Αποδοχών

Η εταιρία προσφέρει ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών, πλήρη ασφαλιστική κάλυψη, διαρκή κατάρτιση και επαγγελματική εμπειρία σε ένα άριστο περιβάλλον εργασίας.

Πειραιάς
πριν 2 χρόνια