Για εργοδότες
Κωδ:SECRETARIAT_ELEPAP
ΓΡΑΜΜΑΤΕΑΣ ΣΥΝΤΟΝΙΣΜΟΥ ΘΕΡΑΠΕΥΤΙΚΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ -ΕΛΕΠΑΠ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
ΑθήναΤοποθεσία
Αθήνα
πριν 2 χρόνια
Ημ. ανάρτησης

Αρμοδιότητες

· Διαχείριση εισερχομένων κλήσεων.

· Τηλεφωνικό intake.

· Παροχή πληροφοριών όσον αφορά τα προγράμματα αποκατάστασης και υποδοχή ωφελουμένων.

· Διαχείριση των ραντεβού των ωφελουμένων με τήρηση διαδικασιών, ώστε να διασφαλίζεται η εξυπηρέτησή τους αλλά και η βέλτιστη διαχείριση του χρόνου των ραντεβού.

· Παρακολούθηση της πορείας των ιατρικών γνωματεύσεων και φροντίδα για την επικαιροποίησή τους.

· Συγκέντρωση των προαπαιτουμένων εγγράφων που αφορούν τα Ασφαλιστικά ταμεία και διαχείρισή τους μεταξύ των Θεραπευτικών τμημάτων του Λογιστηρίου και των ωφελούμενων.

· Υπεύθυνη για την ορθή τήρηση των διαδικασιών του συνόλου των θεραπευτικών προγραμμάτων ώστε να διασφαλίζεται η εισπραξιμότητα των απαιτήσεων του Οργανισμού.

· Εξοικείωση στην χρήση προγραμμάτων (Software) διαχείρισης Γραμματειακής υποστήριξης.

Υποχρεωτικά προσόντα:

· 2+ έτη προϋπηρεσίας σε αντίστοιχη θέση σε διαγνωστικό κέντρο

· Εμπειρία διεκπεραίωσης μέσω ΕΟΠΥΥ

· Εξαιρετική ευχέρεια στην χρήση της τεχνολογίας

· Εμπειρία στον χειρισμό προγραμμάτων που χρησιμοποιούνται σε διαγνωστικά κέντρα

· Γνώση της αγγλικής γλώσσας (προφορικά και γραπτά)

· Ανεπτυγμένη επικοινωνιακή δεξιότητα

· Ευχάριστη προσωπικότητα, με ικανότητα απόδοσης υπό πίεση

ΣΥΣΤΑΣΕΙΣ ΑΠΑΡΑΙΤΗΤΕΣ

ΥΠΟΒΟΛΗ ΑΙΤΗΣΕΩΝ

Παρακαλούμε όπως αποστείλατε βιογραφικό έως 31/03/2023 στην παρακάτω ηλεκτρονική διεύθυνση hr1@elepap.gr

Αθήνα
Με μεγάλη εμπειρία