Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Τουρισμός / Ξενοδοχεία
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Yπάλληλος Λογιστηρίου

Έδρα: Ηράκλειο Κρήτης

Σύντομη Περιγραφή Θέσης:

Η Cretamel, κορυφαία κρητική εταιρεία στον χώρο παραγωγής ζαχαρώδων, αναζητά υπάλληλο γραφείου για το τμήμα Λογιστηρίου. Ο υποψήφιος θα πρέπει να έχει εξαιρετική οργανωτική ικανότητα, ακρίβεια και να είναι εξοικειωμένος με τις λογιστικές εργασίες.

Κύριες Αρμοδιότητες:

  1. Καταχωρήσεις παραστατικών
  2. Βασικά έντυπα Εργάνη
  3. Επικοινωνία με προμηθευτές για συμφωνία υπολοίπων

Απαιτούμενα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΙΕΚ – ΑΕΙ Λογιστικής
  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ (ΜS OFFICE) και επιθυμητή η γνώση ERP
  • Υπευθυνότητα, συνέπεια, εστίαση στη λεπτομέρεια, οργανωτικότητα.

Η Εταιρεία Παρέχει:

  • Σταθερό μισθό
  • Άριστο περιβάλλον εργασίας
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία.

Εάν είστε φιλόδοξος & εργατικός και επιθυμείτε να εργαστείτε σε μια αναπτυσσόμενη εταιρεία με ισχυρή παρουσία στον κλάδο των τροφίμων, τότε αυτή η θέση μπορεί να είναι η κατάλληλη για εσάς.

Οι ενδιαφερόμενοι παρακαλούνται να αποστείλουν το βιογραφικό τους σημείωμα στο hr@cretamel.gr και στο info@cretamel.gr

Τηλέφωνo επικοινωνίας: 281 031 5153

Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα. Θα ακολουθήσει μια εσωτερική διαδικασία αξιολόγησης και θα απαντηθούν μόνο εκείνα που τηρούν τις προϋποθέσεις.

Ηράκλειο