Για εργοδότες
Κωδ:240017-CF-ACC-SKG
Βοηθό Λογιστηρίου
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις

Η ΑΝΤΙΣΕΛ, εταιρεία με ηγετική θέση στην διανομή επιστημονικών προϊόντων και λύσεων στην Ελλάδα και την Νοτιοανατολική Ευρώπη, στα πλαίσια της συνεχούς ανάπτυξης, αναζητεί για το τμήμα του Λογιστηρίου, Βοηθό Λογιστή για να υποστηρίξει τις καθημερινές διαδικασίες του τμήματος, με έδρα την Θεσσαλονίκη.

Καθήκοντα

  • Ανάληψη καθηκόντων σε καθημερινές λειτουργίες του λογιστηρίου
  • Τήρηση ενημερωμένων λογιστικών εγγραφών με λεπτομέρεια
  • Διαχείριση εισπράξεων και πληρωμών/δαπανών/εξοδολογίων
  • Συνεισφορά στη διαδικασία του μηνιαίου και ετήσιου κλεισίματος λογαριασμών

Προσόντα

  • Πτυχίο Τριτοβάθμιας Εκπαίδευσης Λογιστικής/ Οικονομικής/ Διοίκησης Επιχειρήσεων Κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον τεσσάρων (4) ετών σε αντίστοιχη θέση
  • Εμπειρία σε λογιστικές εγγραφές/ καταχωρήσεις δαπανών και διαχείριση εξοδολογίων
  • Ανεπτυγμένες επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Ικανότητα ομαδικής εργασίας, προγραμματισμού εργασιών, τήρησης χρονοδιαγραμμάτων και ευελιξίας στη σκέψη
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Προηγμένες δεξιότητες σε εφαρμογές υπολογιστών, όπως Microsoft Word, Excel, PowerPoint και άλλα λογισμικά εμπορικής διαχείρισης
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άντρες υποψήφιους)

Προσφέρουμε

  • Δυναμικό και συνεργατικό περιβάλλον εργασίας
  • Ομαδικό πρόγραμμα ασφάλισης
  • Διαρκή εκπαίδευση και ανάπτυξη
  • Άριστες προοπτικές επαγγελματικής εξέλιξης

Αποστολή βιογραφικών στο email: cv@antisel.gr

Να αναφέρεται απαραίτητα ο κωδικός της θέσης: 240017-CF-ACC-SKG

Τηλέφωνο πληροφοριών: 211 888 0500

Όλες οι αιτήσεις θα θεωρηθούν εμπιστευτικές.

Η ΑΝΤΙΣΕΛ εφαρμόζει πολιτική ίσων ευκαιριών εργασίας σε όλους τους υποψηφίους ενώ αποτελεί βασικό μας μέλημα η διατήρηση ενός φιλικού περιβάλλοντος εργασίας χωρίς αποκλεισμούς. Κατά την αξιολόγηση των βιογραφικών, θα κληθούν σε συνέντευξη όλοι οι υποψήφιοι που πληρούν τις προϋποθέσεις χωρίς καμία εξαίρεση.

Θέρμη
πριν 2 μήνες