Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
51-100
Λιανικό Εμπόριο
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

H NIKOLIS FASHION GROUP, ανώνυμη εταιρεία με παρουσία 40 χρόνων στο χώρο της ανδρικής ένδυσης επιθυμεί να εντάξει στο δυναμικό της άμεσα Βοηθό Λογιστή πλήρους απασχόλησης.

Ώρες Εργασίας: Δευτέρα - Παρασκευή, 08:00-16:00

Έδρα Θέσης: Θεσσαλονίκη (περιοχή Σφαγεία)

Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών
  • Συμφωνία στοιχείων Mydata με ERP
  • Έλεγχος ισοζυγίων
  • Συμμετοχή στη σύνταξη και υποβολή μηνιαίων και ετήσιων φορολογικών δηλώσεων
  • Έλεγχος και καταχώρηση ταμειακών καταστάσεων υποκαταστημάτων
  • Διαχείριση προσλήψεων, αποχωρήσεων και των σχετικών εγγράφων για το Εργάνη
  • Διαχείριση και έλεγχος ΑΠΔ, ΦΜΥ

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχιούχος ΤΕΙ / ΑΕΙ οικονομικής κατεύθυνσης
  • Προϋπηρεσία 3 έως 5 έτη σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώσεις διπλογραφικών βιβλίων
  • Καλή γνώση Ms Office (Word & Excel)
  • Βασικές γνώσεις μισθοδοσίας και εργατικών
  • Οργάνωση και προσοχή στη λεπτομέρεια

Παροχές εταιρείας:

  • Σταθερό εργασιακό περιβάλλον
  • Αποκλειστικές εκπτώσεις για το κάθε μέλος του προσωπικού μας
  • Συμβάσεις αορίστου χρόνου
Θεσσαλονίκη