Για εργοδότες
Order Processing & Invoicing Assistant
Company logo - click to visit company page
2001-30000
Καταναλωτικά Αγαθά και Υπηρεσίες
πριν 2 μέρες
Ημ. ανάρτησης
Entry / ΑρχάριοςΕπίπεδο εμπειρίας
Entry / Αρχάριος
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η εταιρεία Γρ. Σαράντης Α.Β.Ε.Ε, μία από τις μεγαλύτερες εταιρείες στην Ελλάδα και στο εξωτερικό με ηγετικά προϊόντα στον χώρο του FMCG, όπως SANITAS, NOXZEMA, BIOTEN, CARROTEN, LANES, AVA, STR8, ORZENE, TUBOFLO, WASH&GO, BIO-OIL, CLINEA κ.α. επιθυμεί να προσλάβει για το τμήμα Τιμολόγησης  του Κέντρου Διανομής στον Αυλώνα:

Order Processing & Billing Assistant

(ΚΩΔ. ΑΓΓΕΛΙΑΣ: OPBA_07.2024)

Η θέση αναφέρεται στον Pricing & Ιnvoicing Supervisor

Κύρια καθήκοντα:

  • Τιμολόγηση παραγγελιών και έκδοση παραστατικών για εσωτερικό και εξωτερικό
  • Έκδοση αντικαταβολών
  • Επεξεργασία επιστροφών/ακυρώσεων
  • Επεξεργασία ελλειμάτων και πλεονασμάτων
  • Επικοινωνία με πελάτες, προμηθευτές

Επιθυμητά προσόντα:

  • Απόφοιτος ΙΕΚ/ΤΕΙ
  • Προϋπηρεσία τουλάχιστον 1 έτος σε αντίστοιχη θέση σε οργανωμένη εταιρεία
  • Μεταφορικό μέσο
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψηφίους)

Απαιτούμενες Δεξιότητες

  • Προσανατολισμός στο αποτέλεσμα
  • Οργανωτικές δεξιότητες με έμφαση στην λεπτομέρεια
  • Προσαρμοστικότητα και ευελιξία
  • Ομαδικό πνεύμα και συνεργασία

Η εταιρία προσφέρει:

  • Προοπτικές εξέλιξης σε ένα δυναμικό όμιλο
  • Συνεχή εκπαίδευση
  • Σύγχρονο και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

Αν ενδιαφέρεστε να αξιοποιήσετε τα ταλέντα σας και να αναπτύξετε τις ικανότητές σας στον Όμιλό μας, μπορείτε να στείλετε το βιογραφικό σας. Για όλα τα βιογραφικά θα τηρηθεί απόλυτη εμπιστευτικότητα.

Η εταιρία θα επικοινωνήσει μόνο με όσους υποψήφιους πληρούν τα παραπάνω κριτήρια.

Οινόφυτα