Για εργοδότες
ΒΟΗΘΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗ
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 2 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η Zephyros Partners αναζητά να καλύψει τη θέση Βοηθού Λογιστή πλήρους απασχόλησης για λογαριασμό πελάτη της στον τομέα παροχής υπηρεσιών.

Καθήκοντα

  • Καταχώρηση παραστατικών, εισπράξεων, πληρωμών, τιμολογίων και λογιστικών εγγραφών
  • Σύνταξη λογιστικών και εμπορικών αναφορών για λογαριασμό της διοίκησης
  • Οργάνωση και τήρηση φορολογικών αρχείων και φακέλων για την τεκμηρίωση των συναλλαγών
  • Επικοινωνία με προμηθευτές-πελάτες

Προσόντα

  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Οικονομικής κατεύθυνσης
  • Μεταπτυχιακό στα Οικονομικά θα συνεκτιμηθεί
  • Προϋπηρεσία 2 ετών τουλάχιστον σε αντίστοιχη θέση
  • Καλή γνώση αγγλικών
  • Άριστη γνώση MS-Office (outlook, word, excel)
  • Πνεύμα ομαδικότητας και συνεργασίας
  • Επαγγελματική συμπεριφορά

Παροχές

  • Δυναμικό εργασιακό περιβάλλον
  • Συνεχόμενη επαγγελματική εκπαίδευση
  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών

Μαρούσι