Για εργοδότες
Λογιστής
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
πριν 3 μήνες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η εταιρεία LAPPAS - CLIVANEX, που δραστηριοποιείται στην παραγωγή και κατασκευή μηχανημάτων αρτοποιίας, ενδιαφέρεται να προσλάβει Λογιστή για βιβλία Γ κατηγορίας για μόνιμη και πλήρη απασχόληση.

Αρμοδιότητες

  • Έλεγχος παραστατικων & ταμειακών εγγράφων
  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών & δαπανών
  • Κοστολόγηση
  • Συμφωνίες τραπεζών & δανείων
  • Αναλυτική διαχείριση ταμείου, εισπράξεις & πληρωμές
  • Συμφωνίες λογαριασμών
  • Διεκπεραίωση καθημερινών λογιστικών εργασιών

Απαραίτητα Προσόντα

  • Πτυχίο Οικονομικής σχολής ΤΕΙ/ΑΕΙ
  • Τουλάχιστον πέντε έτη εργασιακής εμπειρίας σε αντίστοιχη θέση
  • Γνώση προγραμμάτων ERP (εμπειρία σε πρόγραμμα Atlantis θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα)
  • Καλή γνώση χρήσης Η/Υ και προγραμμάτων Μs Office
  • Καλή γνώση ΕΛΠ-MY DATA
  • Γνώση Αγγλικών
  • Οργανωτικές ικανότητες & ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Επικοινωνιακές δεξιότητες

Προσφέρονται

  • Φιλικό περιβάλλον εργασίας
  • Συνεχής εκπαίδευση
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
ΠΕΡΙΛΗΨΗ ΘΕΣΗΣ
Λογιστής
Περιστέρι