Για εργοδότες
Στέλεχος λογιστηρίου
Η θέση δε δέχεται πλέον αιτήσεις
Company logo - click to visit company page
501-2000
Εξυπηρέτηση πελατών / Τηλεφωνικό κέντρο
πριν ένα μήνα
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η εταιρεία μας, με πολυετή παρουσία στον τομέα της συμβουλευτικής και της προώθησης υπηρεσιών, δίνει μεγάλη σημασία στο ανθρώπινο δυναμικό της. Αναγνωρίζουμε ότι η επιτυχία μας εξαρτάται από τους ανθρώπους μας και επενδύουμε στη διαρκή εκπαίδευση και ανάπτυξή τους. Αναζητούμε άτομα με ικανότητες και αφοσίωση για να ενισχύσουν την ομάδα μας.

Περιγραφή Θέσης:

Θέση: Στέλεχος Λογιστηρίου
Τοποθεσία: Αργυρούπολη, Αθήνα
Τύπος Εργασίας: Εντός γραφείου (On-site)
Ωράριο: 09:30-17:30

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο Ανώτατης Εκπαίδευσης σε Λογιστική, Οικονομικά ή Χρηματοοικονομικά
  • Ελάχιστη εμπειρία 3 ετών σε παρόμοια θέση λογιστηρίου
  • Εξαιρετική γνώση διπλογραφικών βιβλίων
  • Δεξιότητες στη χρήση προγραμμάτων MS Office
  • Γνώση και ικανότητα παραμετροποίησης συστημάτων ERP (π.χ. Epsilonnet) θα θεωρηθεί επιπλέον προσόν
  • Άριστη γνώση της αγγλικής γλώσσας
  • Ικανότητα συνεργασίας και ομαδικό πνεύμα

Ιδανικό Προφίλ Υποψηφίου:

  • Ομαδικό πνεύμα
  • Εξαιρετικές επικοινωνιακές δεξιότητες
  • Προσανατολισμός στη λεπτομέρεια και την ποιότητα
  • Ακεραιότητα και εμπιστευτικότητα
  • Μεθοδικότητα και συνέπεια
  • Ικανότητα επίλυσης προβλημάτων και κριτική σκέψη

Παροχές:

  • Δυνατότητες επαγγελματικής εξέλιξης σε έναν αξιόπιστο και συνεχώς αναπτυσσόμενο οργανισμό
  • Συνεχής εκπαίδευση
Άγιος Δημήτριος