Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΛΟΓΙΣΤΗΡΙΟΥ
πριν 17 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Περιγραφή θέσης & κύριες αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών αγορών και εξόδων στο ERP SOFTONE
  • Τιμολόγηση υλικών & υπηρεσιών και αποστολή τιμολογίων στους πελάτες
  • Διασφάλιση εκτέλεσης παραγγελιών και προσφορών πελατών
  • Διενέργεια απογραφής αποθεμάτων κάθε τέλους τους έτους στο εμπορικό πρόγραμμα
  • Υποστήριξη τηλεφωνικού κέντρου

Απαραίτητα προσόντα:

  • Κάτοχος πτυχίου Λογιστικής (ΙΕΚ / ΤΕΙ)
  • Άριστη γνώση Η/Υ, MS-OFFICE
  • Καλή γνώση Αγγλικών
  • Επιθυμητή γνώση ERP προγραμμάτων (κατά προτίμηση SOFTONE)
  • Οργανωτικότητα, υπευθυνότητα και ικανότητα επίλυσης προβλημάτων
  • Ικανότητα τήρησης χρονοδιαγραμμάτων
  • Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις (για τους άνδρες υποψήφιους)

Παροχές:

  • Ικανοποιητικό πακέτο αποδοχών
  • Πλήρες ωράριο
  • Πενθήμερη απασχόληση
  • Εκπαίδευση στο πρόγραμμα ERP (SOFTONE)
Ηράκλειο