Για εργοδότες
Job Header Image
Υπάλληλος Λογιστηρίου

Κύριες Αρμοδιότητες:

  • Καταχώρηση παραστατικών Δαπανών και Παγίων
  • Διαχείριση και καταχώρηση εξοδολογίων
  • Επικοινωνία και συμφωνία καρτέλας προμηθευτή
  • Έλεγχος πληρωμών προμηθευτών
  • Παρακολούθηση και συμφωνία λογαριασμών Γενικής Λογιστικής
  • Διαχείριση ηλεκτρονικών βιβλίων MYDATA
  • Προετοιμασία προβλέψεων κατά IFRS
  • Βοήθεια στην σύνταξη χρηματοοικονομικών αναφορών

Απαραίτητα Προσόντα:

  • Πτυχίο ΑΕΙ / ΑΤΕΙ Λογιστικής/Οικονομικής Κατεύθυνσης
  • Τουλάχιστον 4ετή εμπειρία σε ανάλογη θέση
  • Καλή γνώση αγγλικής γλώσσας (γραπτός και προφορικός λόγος)
  • Άριστη γνώση Microsoft Office
  • Άριστες επικοινωνιακές και οργανωτικές ικανότητες
  • Επιθυμητή γνώση SAP

Προσφέρουμε:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών
  • Εργασία σε ένα σύγχρονο, δυναμικό & πολύ-βραβευμένο περιβάλλον  (βράβευση για 9η φορά στο θεσμό Best Workplace)
  • Δυνατότητες & προοπτικές για μάθηση & εξέλιξη
  • Δυνατότητα μετακίνησης στα γραφεία με εταιρικό λεωφορείο
Παιανία
πριν 17 μέρες