Για εργοδότες
ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΟΛΗΨΙΑΣ ΚΑΙ ΤΙΜΟΛΟΓΗΣΗΣ
πριν 11 μέρες
Ημ. ανάρτησης
ΛογιστικάΚατηγορία θέσης
Λογιστικά

Η εταιρεία «KALLAS INCORPORATION Α.Ε.», μια από τις μεγαλύτερες εισαγωγικές εταιρείες στην Ελλάδα με μακρόχρονη εμπειρία στον χώρο των πρώτων υλών τροφίμων και των κατεψυγμένων προϊόντων, αναζητά  υπάλληλο παραγγελιοληψίας και τιμολόγησης  για τη στελέχωση του εμπορικού τμήματος της εταιρείας επί πλήρη απασχόληση σε πενθήμερη βάση για τις εγκαταστάσεις της στα Οινόφυτα Βοιωτίας, και ειδικότερα:

Κύρια καθήκοντα:

  • Λήψη και διαχείριση παραγγελιών.
  • Τιμολόγηση και έκδοση παραστατικών.
  • Συνεργασία με διάφορα τμήματα της εταιρείας για την παρακολούθηση των εργασιών.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Προηγούμενη εμπειρία στον τομέα της τιμολόγησης.
  • Γνώση εφαρμογών ERP, WMS & Microsoft Office επιθυμητή.
  • Πτυχίο ΑΕΙ/ΤΕΙ Λογιστικής ή Οικονομικής κατεύθυνσης επιθυμητό.
  • Καλή γνώση αγγλικών τόσο σε γραπτό όσο και σε προφορικό λόγο επιθυμητή.
  • Πολύ καλή γνώση εφαρμογών MS Office.
  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας και πελατοκεντρική προσέγγιση.
  • Ικανότητα εργασίας σε πιεστικές συνθήκες.
  • Επαγγελματική συμπεριφορά και ομαδικότητα.

Εκπληρωμένες στρατιωτικές υποχρεώσεις.

Η εταιρεία προσφέρει:

  • Μόνιμη και πλήρη απασχόληση.
  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών με πρόσθετες παροχές.
Οινόφυτα